Тут дуже щиро і з повагою ставляться до кожного учня.
Вже під час першого контакту, коли ви нам телефонуєте чи пишете, або під час зустрічі, ми турбуємося про вас і намагаємося надати всю важливу інформацію.
Наш адміністратор детально розповідає про наші курси, умови та форму навчання, про графік, групи та викладачів. Завжди уважно вислуховує та реагує на побажання щодо графіку занять, характеру дитини тощо.


Також нам дуже важливо отримати зворотній зв'язок від вас і дізнатися більше ваших побажань та зауважень.
Ми турбуємося про кожного з вас і хочемо, щоб ви знали всі новини школи та зміни, які можуть статися. Тому ми створили групу у вайбері, де повідомляємо важливу інформацію. А ви у будь-який час можете звернутися до нас.
Якщо в учня є поважна причина, через яку він не може відвідати заняття, не варто хвилюватися. Ми продумали такі випадки і хочемо щоб учні не відставали в освоєнні знань. Тому пропонуємо відпрацьовувати пропущений урок.

Для нас важливо, щоб вам було комфортно та приємно перебувати у нас. Через це ми дбаємо про дрібні речі, що додають зручності та позитивно впливають на організм та настрій.
На ресепшн в адміністратора завжди є питна вода, щоб вгамувати спрагу, та гарячий чай, щоб зігрітися.
Взимку у приміщені тепло, тому що ми самостійно регулюємо температуру в приміщенні.
Ми почали вмикати тиху музику, щоб коли батьки чекають своїх дітей, вони могли насолоджуватися приємними нотками джазу.
Встановили нагрівач для води, щоб нашим учням було комфортно мити руки теплою водою.

Оновили вішалки для верхнього одягу, щоб і найменші учні самостійно діставати свої речі.
У нашій школі ви можете відчути приємний аромат цитрусових, який ми розпилюємо за допомогою аромолампи.
Піклуємося про те, щоб зацікавити та більше мотивувати до навчання учнів. Для цього придумали абонементи, в яких відмічається кількість пройдених занять. Після заповнення абонементу учень отримує корисний приз.
Підтримуємо інтереси та хобі дітей. Для учнів, які полюбляють малювати, робимо заготовки розмальовок.
Багато дітей приїжджають до школи на велосипедах та самокатах. Щоб вони не турбувалися про свій транспорт, ми облаштували місце для парковки.
Made on
Tilda