Англійська мова
Курс англійської мови розроблений викладачами школи з 15- річним досвідом роботи (для дітей від 4 років та дорослих)
Ми робимо навчання з англійської мови цікавим і захоплюючим. Адже це так важливо, щоб дитина із задоволенням ходила на заняття.
Але про користь так само не можна забувати. Після того, як ваша дитина закінчить потрібний їй курс, вона зможе комфортно себе почувати в будь-якій мовній ситуації. А що найголовніше - вона буде вільно розмовляти англійською мовою.

Ольга Чистякова
Засновниця, директор з методичних питань
Скільки
Курс триває 9 місяців
1 місяць - 8 занять
1 тиждень - 2 заняття
Про що
На заняттях ми віддаємо перевагу загальній англійській мові.

Під час навчання діти навчаться говорити, читати, писати, слухати і розуміти англійську мову, а також вільно себе почувати у будь-яких ситуаціях, де вона може знадобиться.
Рівні
Після попереднього тестування учні розподіляються по групах відповідно до рівня знання мови:

- Beginner
- Elementary
- Pre-Intermediate
- Intermediate
- Upper-Intermediate
Індивідуальний підхід
Групи складаються із 5-7 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному учню під час навчання. Для кожного учня розробляється індивідуальна програма навчання.
Наші переваги
Вивчайте англійську з нами
Багато розмовної практики
70% завдань під час заняття – розмовні. Курс розрахований на те, щоб після закінчення його учень міг вільно розмовляти англійською.
Міжнародні методики викладання
У нашій школі ваша дитина отримає не лише знання англійської мови, а значно більше. Після закінчення потрібного рівня, є можливість здати один із міжнародних іспитів.
Цікаві навчальні методи
Створити цікаву навчальну обстановку – це ціле мистецтво. І ми майстерно ним оволоділи. Захоплюючі теми для обговорення, ігри та конкурси – все це створить особливу атмосферу під час занять.
Пригоди щотижня (завдання – гра)
Для того щоб процес навчання був ще більш захоплюючим, ми придумали систему завдань-ігор, що допоможуть нестандартно і творчо мислити.
Made on
Tilda