міжнародні іспити, які можна скласти після навчання в campus. міжнародні іспити, які можна скласти після навчання в campus. міжнародні іспити, які можна скласти після навчання в campus. міжнародні іспити, які можна скласти після навчання в campus.міжнародні іспити, які можна скласти після навчання в campus.міжнародні іспити, які можна скласти після навчання в campus.
Школа Campus є офіційним центром підготовки до здачі міжнародних іспитів з англійської мови Pearson English International Certificate

Pearson English International Certificate – це мiжнародний іспит, призначений для оцiнки рiвня володiння англійською мовою. Іспити Pearson English International Certificate показують чи комфортно кандидат почувався би в англомовному середовищі: як добре розумів би носіїв мови та висловлював власні думки англійською. На іспиті перевіряються його навички аудіювання, говоріння, читання та письма. Кандидат має продемонструвати вміння використовувати англійську мову у контексті, наближеному до реального життя.
Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей. Міжнародні мовні іспити для дорослих та дітей.
Види іспитів
Pearson English International Certificate Young Learners
міжнародний іспит для дітей віком від 7 до 12 років, спрямований на підтвердження рівня володіння англійською мовою.

Переваги іспиту

- Зацікавлює дiтей i робить приємним процес вивчення англiйської мови.
- Формує у дитини позитивне сприйняття іспитів.
- Ще більше мотивує до вивчення мови.
Це об'єктивна перевірка набутих знань.
Існує 4 рівні іспиту Pearson English International Certificate - Young Learners: Firstwords, Quickmarch, Springboard, Breakthrough
Де можна використовувати міжнародний сертифікат Pearson English International Certificate. Де можна використовувати міжнародний сертифікат Pearson English International Certificate. Де можна використовувати міжнародний сертифікат Pearson English International Certificat. Де можна використовувати міжнародний сертифікат Pearson English International Certificat. Де можна використовувати міжнародний сертифікат Pearson English International Certificate
- Для вступу в міжнародні вузи
- Для успішного працевлаштування
- Для отримання вченого звання
- Замість складання ДПА з англійської мови в 9 та 11 класі: в додаток до атестата автоматично виставляється оцінка 12 балів
Наші викладачі пройшли спеціальне навчання, що дозволяє їм готувати учнів до іспитів міжнародного рівня Pearson English International Certificate.

Як відбувається підготовка

Підготовка до здачі міжнародного іспиту Pearson стала невід'ємною частиною загального курсу англійської мови у школі Campus. На кожному занятті викладачі приділяють час для проходження типових завдань іспиту.
Також важливу роль відіграє самостійне опрацювання тем, якими потрібно володіти. Це дає комплексні знання та практичні навички необхідні під час складання іспиту міжнародного рівня.
Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для складання іспиту. Що ми пропонуємо для здачі іспиту. Що ми пропонуємо для здачі іспиту. Що ми пропонуємо для здачі іспиту.
- Надання типових завдань для підготовки до іспиту
- Проведення пробного (у нашому закладі) тестування
- Відповіді на всі запитання щодо іспиту, що у вас виникають
- Повне супроводження під час підготовки та проходження іспиту: від моменту подачі заявки до отримання сертифікату
Якщо у Вас виникають запитання щодо підготовки та здачі іспиту Pearson English International Certificate, зателефонуйте нам та дізнайтеся інформацію, яка вас цікавить.

Made on
Tilda