Якщо ти починаєш вивчати, вже вчиш або лише маєш бажання знати німецьку мову, запрошуємо тебе на курси німецької мови до нас у школу
Для дітей віком 6-16 років


Навчання проходить у невеликих групах відповідно рівня знань та віку учнів. Кожне заняття побудоване таким чином, що учням вдається легко та невимушено засвоїти навчальний матеріал завдяки новому досвіду та використанню сучасного підходу в залежності від типу сприйняття групи. За основу у навчанні використовуємо сучасні підручники. Кожен урок містить важливу теоретичну інформацію з практичними вправами, розмовні теми та аудіо. Усі мовленнєві навички тренуються в автентичних


Заняття з вивчення німецької мови допомагають вийти за межі шкільного програми і заговорити німецькою вже після першого місяця занять.Для кого?
Для дітей, дорослих
Як відбувається навчання?
У комфортній атмосфері з досвідченим викладачем.
Враховуючи ваші побажання та інтереси з вивчення німецької мови підбирається навчальна програма, що допоможе дійти до мети і знати німецьку мову.
Які знання можна отримати після курсу?
Від базових знань до впевненого користувача мовою. Підготуватися до подорожі, вступу до навчального закладу, співбесіди, виїзду закордон.

німецька мова загальний курс
для кого?
як відбувається навчання?.
які знання можна отримати після курсу?
індивідуальні заняття з німецької мови
Made on
Tilda