Німецька мова
Якщо ти починаєш вивчати, вже вчиш або лише маєш бажання знати німецьку мову, запрошуємо тебе на курси німецької мови до нас у школуНімецька мова загальний курсДля кого?

Для дітей віком 6-16 років
Як відбувається навчання?

Навчання проходить у невеликих групах відповідно рівня знань та віку учнів. Кожне заняття побудоване таким чином, що учням вдається легко та невимушено засвоїти навчальний матеріал завдяки новому досвіду та використанню сучасного підходу в залежності від типу сприйняття групи. За основу у навчанні використовуємо сучасні підручники (+їхня назва). Кожен урок містить важливу теоретичну інформацію з практичними вправами, розмовні теми та аудіо. Усі мовленнєві навички тренуються в автентичних ситуаціях.

Які знання можна отримати після курсу?

Заняття з вивчення німецької мови допомагають вийти за межі шкільного програми і заговорити німецькою вже після першого місяця занять.
Індивідуальні заняття з німецької мови
Для кого?
Для дітей, дорослих
Як відбувається навчання?
У комфортній атмосфері з досвідченим викладачем.
Враховуючи ваші побажання та інтереси з вивчення німецької мови підбирається навчальна програма, що допоможе дійти до мети і знати німецьку мову.
Які знання можна отримати після курсу?
Від базових знань до впевненого користувача мовою. Підготуватися до подорожі, вступу до навчального закладу, співбесіди, виїзду закордон.Made on
Tilda