А ви пам'ятаєте ім'я свого першого вчителя англійської мови? Або перший урок іноземної мови?

- Англійську мову я розпочала вивчати у п'ятому класі. Мою першу вчительку звали Стефанія Антонівна. Вона була строга, але уроки були дуже цікавими. – Так пригадує своє перше знайомство з англійською Юлія Бєлова, яка є засновницею та керівницею школи англійської мови Campus.

Ще з дитинства Юля багато читала, фантазувала та в своїй уяві втілювала дитячі мрії.
Після закінчення школи вирішила навчатися на факультеті іноземної філології. Відтоді і розпочався її період викладання англійської. А любов до своєї справи і потреба в отриманні якісних знань все більше вабила і розвивала у думках власну школу.
Протягом п'яти років Юля продовжувала мріяти та уявляти сучасний навчальний заклад, у який із радістю будуть іти діти, проводити час із користю для себе і отримувати потрібні знання та навички для майбутнього успішного життя.
Разом з тим багато друзів, у яких діти почали вивчати англійську і зустрілися із першими труднощами у навчанні, підштовхували до втілення ідеї своєї школи.
А вас хто чи що мотивує та спонукає до сміливих дій?

Все почалося з мрії…
І врешті-решт, спланувавши і продумавши основні потреби, 11 вересня 2016 року у місті Буча було відкрито школу для навчання та розвитку дітей Campus.
Біля нового навчального закладу зібралося чимало людей, серед яких багато друзів та простих перехожих, які з цікавістю спостерігали та брали участь в урочистостях. Гучна музика, теплі слова, смаколики та конкурси з розіграшами знижок на навчання, - так яскраво і тепло закликали та збирали ми своїх перших учнів.


Школу відкрито
Протягом першого року роботи активно формувалася систему навчання.
У школі Campus вдалося створити сприятливу, теплу і дружню атмосферу для навчання та відпочинку з яскравими емоціями.
Перші труднощі не зупиняли наполегливості у формуванні місця, де комфортно навчатися, куди хочеться приходити без примусу, де затишно і цікаво.

Перший рік
2016-2017
У школі Campus започаткували нові курси та напрямки:
Підготовка до школи (активне посилання на розділ про курси підготовки до школи)
Програмування
Творчі майстеркласи, серед яких зйомки мультфільмів, емоційний розвиток, розпис одягу та інші.
Тематичні свята з дотриманням традицій Великобританії у стінах Campus збирали дружні веселі компанії дітлахів. Halloween-paty – одне з улюблених свят. Денний табір

Другий рік
2017-2018
Наша школа є офіційним центром підготовки до здачі міжнародного іспиту Pearson Test of English
У 2019 році викладачі школи Campus пройшли навчання і ми стали офіційним центром підготовки до здачі міжнародного іспиту. Тобто кожен учень, який має базовий рівень знань англійської продовжує навчатися у нас на курсах та одночасно готується до перевірки знань на міжнародному рівні.
Це очікуваний та потрібний крок розвитку як для нашого закладу, так і для учнів, які у нас навчаються та хочуть знати англійську мову на високому міжнародному рівні.
Четвертий рік
2019-2020
Навчання в онлайн форматі
2020 рік – додав нам нові випробування і перевірку на згуртованість, гнучкість та витримку. Карантинний період, який неочікувано увірвався у світ та нашу країну, спочатку дещо налякав, але не зломив. Ми змогли швидко організуватися і перейти на навчання в онлайн форматі. І майже всі учні продовжили вивчати англійську.П'ятий рік
2020-2021 н.р.
Впевнені, що переду у нас ще багато уроків, нових учнів, досягнень та розвитку. Мрій вистачає. Сили та бажання також.
Приєднуйтеся до навчання у школі Campus і будемо разом продовжувати писати власну успішну історію.Made on
Tilda