Організація
свят
Проведення вдалого свята
День народження дитини – це яскраве, веселе свято, яке має запам'ятатися надовго імениннику та його друзям. Ми допоможемо зробити день народження вашої дитини захопливим і незабутнім! Для цього пропонуємо вже перевірені сценарії проведення дня народження для дитини.
Ми пропонуємо
Два формати
Свята на базі школи Campus
Замовлення
на вашу локацію
Варіант 1 - День народження + майстер-клас
Будь-яке свято стане оригінальним і особливим для іменинника, якщо його провести творчо і креативно. Для цього пропонуємо у коло друзів запросити майстра, який проведе цікавий майстер-клас дітям. Детальніше ознайомитися з переліком тематичних майстер-класів можна на нашому сайті у розділі «Майстер-класи».
Варіант 2 - День народження + майстер-клас + торт
Яке ж свято без солодкого торта? Доповнити святковий настрій іменинника та всіх гостей вдасться смачним тортом, про замовлення якого ми із радістю подбаємо. Також ви можете принести солодощі з собою.
Варіант 3 - День народження + майстер-клас + торт + аніматори
Розважити, повеселити досхочу і додати до свята казкових емоцій зможуть аніматори. Актори здійснять будь-яку мрію вашої дитини.
Варіант 4 - свято за Вашим бажанням
Також ми завжди готові втілити ідеї замовника свята. І обіцяємо подбати про організацію всього необхідного для хорошого свята.
Вартість кожного свята розраховується окремо
На кожне свято можна замовити майстер-клас,
що є на вкладці майстер-класи нашого сайту
Контакти:
063 135 62 43
м. Буча, Нове шосе 8Б, фасад будівлі, біля Новусу
Made on
Tilda