Підготовка
до школи
Дуже важливим етапом в розвитку дитини є підготовка до того періоду, який буде визначальним в подальшому житті дитини. Тому ми ретельно обираємо викладачів з підготовки до школи, що з нами співпрацюють. Наші викладачі створять ту основу, що покладе початок любові до навчання та затишну атмосферу, в якій Ваша дитина зможе комфортно опанувати письмо, читання та знатиме відповіді на запитання, які можуть виникнути під час співбесіди при вступі до загальноосвітнього закладу.

Ольга Чистякова
Засновниця, директор з методичної роботи
Скільки
Курс - 8 місяців
Тиждень - 2 заняття
Місяць - 8 занять
Про що
Ваші дітки опанують алфавіт, навчаться писати, читати, здобудуть основи знань з математики та налаштуються на подальше навчання у школі. Наші досвідченні викладачі нададуть базові знання з загального розвитку, що стане гарною основою для того, щоб пройти співбесіду до школи.
Заохочення
В школі Campus існує система додаткового заохочення до навчання. Кожна дитина отримує абонемент, в який наші викладачі проставляють печатки. Якщо дитина набрала необхідну кількість штампів, то вона отримує приз.
Наші переваги
Досвідчені викладачі
Наші викладачі дуже гарно зарекомендували себе у нашому регіоні. Кожен з них може пишатися чудовими результатами їхніх учнів, які самостійно пройшли співбесіди до навчальних закладів Бучі.
Створення затишної атмосфери
Дітки дошкільного віку відрізняються вразливістю та емоційною чутливістю. Наша школа з впевненістю може сказати, що ми враховуємо таку вікову особливість та створюємо атмосферу затишку та тепла під час навчання.
Знаємо питання та відповіді на них
Ми ретельно відслідковуємо зміну питань на співбесідах в школах нашого міста та готуємо дітей до них з урахуванням змін відповідно до кожного року.
Індивідуальний підхід
Кожна дитина має свої індивідуальні особливості. І це є актуальним у будь-якому віці. Але на етапі підготовки до школи - це дуже важливо. Групи підготовки складаються з 5 дітей, що дозволяє нашим викладачам поставитися до кожного учня з особливою увагою.
Віддайте свою дитину на підготовку до школи до нас і Ви відчуєте всі переваги, які пропонує школа Campus.
Made on
Tilda