Програмування для дітей
Програмування для дітей

Всі заняття проходять в ігровій формі в програмному середовищі, що дозволяє одразу бачити результати своїх дій. Програмування розвиває логічне мислення, вміння вирішувати великі і складні завдання поступово, шляхом їх роз'єднання на менші і бачачи при цьому кінцевий результат, вчить будувати алгоритми процесів. Крім того, з 10-12 років діти вчать опосередковано англійську мову, так як програмування потребує базового знання англійської.

Всіх, хто навчається (з 10 років) також ми вчимо сліпому набору.
Скільки
Курс триває 9 місяців
1 місяць – 4 занять
1 тиждень – 1 заняття
Про що
Scratch дозволяє створювати власні мультфільми та ігри будь-якої складності, ділитися результатами з іншими дітьми і створювати співтовариства. Можна вивчати і змінювати чужі опубліковані гри. Перевага і складність Scratch в тому, що для роботи в цьому середовищі потрібно вивчити що таке негативні числа, десяткові дроби і координатна площина та ще багато чого іншого
Комп'ютер
Для проходження курсу дитина повинна прийти на заняття зі своїм комп'ютером (ноутбуком).

На ваш комп'ютер буде встановлена спеціальна програма, яка допоможе вашій дитині навчатися програмуванню.

Індивідуальний підхід
Групи складаються з 5-7 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному учневі під час занять.
Почему мы ?
4-6 років

Для дітей 4-6 років – цікаві прості завдання на основі Code.org (курси 1-2), робота без комп'ютера, основи пояснюються на кольорових блоках оффлайн, потім діти вчаться працювати з інтерфейсом - створюючи прості рядки коду з веселими персонажами.
7-9 років

Для дітей 7-9 років - ігрові завдання на основі Code.org (курси 2-3), Minecraft, FlappyBird. Основи програмування через ігрове інтерактивне середовище. Можливість змагання та індивідуального підходу.
10-12 років

Для дітей 10-12 років - без попереднього досвіду - Code.org, основи програмування. Далі - СodeCombat, Scratch. Це визнані світові базові програми, на яких навчаються програмувати і дорослі. У дуже доступній формі за допомогою викладача діти освоюють структуру коду, функції, цикли, будують алгоритми, вирішують комплексні завдання. Для вирішення завдань немає єдиного правильного рішення, і кожна дитина може створити унікальну програму, яку покаже вдома або в школі. В кінці курсу для тих, кому цікаво і встигає - Code AppLab (або аналог), програмний комплекс для створення мобільних і десктопних додатків.
13-15 років

Діти 13-15 років - Scratch, Code AppLab, HTML, Bootstrap. Для підлітків ми пропонуємо програму, яка за 2 роки дозволяє набути реальних навичок програмування. Це дозволить вже після школи отримати власне джерело доходу. Впевнене знання основ програмування, створення додатків, розробки сайтів, використання доступних бібліотек тощо.
Вивчайте програмування разом з нами
Ми найкраща школа в Бучі, яка навчає програмуванню. І якщо ваша дитина вже запитує вас про те, що це таке, то швидше ведіть її до нас. Ми допоможемо полюбити це заняття на все життя.
Made on
Tilda