Познайомся з маленькою дружною командою, що старанно трудиться, щоб навчати розумників і бешкетників, таких як ми – говорять Кампусики
Ірина Колоскова – викладач англійської мови, що спеціалізується на роботі з дітьми старшого шкільного віку. Легко знаходить спільну мову з підлітками, вміє зацікавити та допомагає досягнути високого результату у вивченні англійської мови.
Дарина Гомонюк – викладач індивідуальних занять з англійської мови. Працює впевнено і спокійно як з дітьми, так і з дорослими.
Ольга Ігумнова – викладач англійської мови, проводить насичені та легкі для сприйняття уроки для найменших та молодших учнів. Зробить все можливе, щоб діти полюбили англійську та із захопленням дізнавалися більше потрібної інформації, запам'ятовували та користувалися мовою.
Наталя Чечітко – викладач з підготовки до школи. Це друга мама дошкільнят, яка готує діток до успішного старту у школі. Навчає найпотрібнішим навичкам і знанням з математики, письма, читання, природознавства.
Вікторія Шатило – адміністратор та смм-менеджер школи. Допомагає дізнатися більше інформації про життя і важливі події навчального закладу та її учнів. Для цього потрібно обов'язково слідкувати за нашими соцмережами.
Юлія Бєлова – засновниця школи Campus, яка реалізувала свою мрію і відкрила сучасний заклад для навчання та творчого розвитку. Має більше 15 років досвіду викладацької діяльності. Вміло поєднує організацію усієї роботи школи з проведенням індивідуальних занять з англійської мови.
Made on
Tilda